Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Jako producent maszyn konfekcjonujących posiadamy w swojej ofercie również maszyny uzupełniające linie produkcyjne. Oprócz urządzeń, takich jak zakrętarki czy dozowniki, mogą Państwo kupić u nas również etykieciarki. Wybierając pośród szerokiej gamy produktów, decydują Państwo czy etykieciarka ma być automatyczna, do jakich opakowań ma być przeznaczona oraz jaką ma mieć prędkość.

Jednym z polecanych przez nas urządzeń jest ułatwiająca etykietowanie opakowań etykieciarka MEDO 60.
MEDO 60 to automatyczna liniowa maszyna przeznaczona do etykietowania opakowań okrągłych i stożkowych. Ta doskonała etykieciarka opakowań okrągłych posiada wydajność do 60szt./min. Nadaje się do wyposażenia linii produkcyjnej zarówno jako etykieciarka słoików, jak i etykieciarka do butelek.

Dzięki zastosowaniu w linii produkcyjnej etykieciarki MEDO 60, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy nanoszeniem jednej lub dwóch etykiet po obwodzie. Maszyna ma możliwość zainstalowania systemów wizyjnych do pozycjonowania etykiety w ściśle określonym miejscu na opakowaniu.

Dzięki zastosowaniu trójrolkowej, szybko wymiennej obrotnicy, maszyny z serii MEDO 60 obsługują różne kształty opakowań wykonanych z różnych materiałów, takich jak PET, HDPE, SZKŁO, ALUMINIUM.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy etykieciarka MEDO 60 nadaje się do zastosowania na Państwa linii produkcyjnej, prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który postara się Państwu pomóc i w razie konieczności dobrać odpowiednią maszynę zgodnie z Państwa wymaganiami.

MEDO 60
Specyfikacja maszyny

Wydajność: Do 4000 szt./h
Wysokość etykiety: 150 mm (opcja 200 mm)
Długość etykiety: Do 450 mm
Średnica zewnętrzna rolki z etykietami: Ø 400
Średnica nawoju wew. etykiet: Ø 40 mm lub Ø 76 mm
Transporter płytkowy dł. 2500 mm szer. 100 mm


Media

Napięcie 230 V 50/60Hz
Pobór mocy 1,5 kW
Przyłącze powietrza Ø 8mm
Sprężone powietrze 6 bar
Przykładowe aplikacje do zastosowań MEDO 60


Formularz kontaktowy

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI: