Producent linii dozujących

Firma KAMBION Sp. j. znana jest nie tylko jako producent maszyn konfekcjonujących, ale także jako producent linii dozujących. Zwracając się do naszych przedstawicieli, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc. Sprawimy, że Państwa linia dozująca będzie nie tylko spełniała swoją funkcję techniczną, ale także będzie szczegółowo i precyzyjnie dostosowana do Państwa potrzeb.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszej pomocy, zachęcamy do przesłania szczegółowych planów Państwa hali i maszyn produkcyjnych. Na tej podstawie pomożemy w kompleksowym ustawieniu całych linii transportujących. Specjalizujemy się w liniach automatycznych jak i ręcznych.

Projektując wyposażenie hali, bierzemy pod uwagę jej możliwości i wyposażenie. Za pomocą przenośników prostych, łukowych czy wznoszących umożliwiamy jak najszybszy transport produktów lub opakowań w Państwa firmie. Zwiększy to wydajność Państwa linii produkcyjnej, a tym samym zysk.

Nasze rozwiązania stosowane są we wszystkich gałęziach produkcyjnych, a każdy projekt jest indywidualnie dobierany do potrzeb klienta.

Linia ręczna

Linia automatyczna

Linia transportująca

Kompleksowa linia

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI: