Dozowanie

Systemy dozujące perystaltyczne, przepływomierzowe: rozlewaczki i zakręcarki

Jako firma Kambion sp.j. zajmujemy się produkcją maszyn dozujących m.in. dla branży kosmetycznej, chemicznej, spożywczej i farmaceutycznej. Nasze maszyny konfekcjonujące wyposażone są w różne systemy dozowania, a także rozlewaczki, zakręcarki oraz zakrętarki. Dzięki dostarczanym przez nas kompletnym liniom produkcyjnym dozowanie produktów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Produkowane przez nas linie dozujące są przeznaczone do dozowania produktów o różnym stopniu lepkości i gęstości. Zastosowana przez nas technologia umożliwia dozowanie perystaltyczne lub dozowanie przepływomierzowe produktów. Istnieje też możliwość zamontowania w maszynie innej technologii dozującej, takiej jak np. dozowanie tłokowe czy podciśnieniowe.

Jako producent kompletnych linii konfekcjonujących oraz pojedynczych maszyn posiadamy sporą wiedzę i ogromne doświadczenie. Specjalizujemy się w przypadkach szczególnie trudnych. Jeśli więc mają Państwo niestandardowe zamówienie lub zapytanie, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni i z pewnością pomogą rozwiązać niejeden problem.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!