Etykietowanie

Jako firma zajmująca się dostarczaniem zarówno pojedynczych maszyn konfekcjonujących, jak i całkowitym wyposażeniem linii produkcyjnych, posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Wśród nich najpopularniejsze są kompletne maszyny konfekcjonujące, dozowniki, zakrętarki, nakrętarki, a także etykieciarki liniowe.

Produkujemy maszyny etykietujące dla firm z różnych branż. Nasze etykieciarki mogą być zastosowane zarówno w branży spożywczej, jak i kosmetycznej, a nawet chemicznej czy farmaceutycznej.

Etykietowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Zachęcamy Państwa do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty. Dostarczane przez KAMBION Sp.j. etykietarki mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo etykieciarek do opakowań okrągłych, do butelek, czy też maszyn, w których możliwa jest weryfikacja obecności etykiety, jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Nasze systemy etykietujące są nie tylko przystosowane do różnych kształtów opakowań, ale również dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy wybrana etykieciarka będzie spełniała Państwa oczekiwania, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy nie tylko fachowo doradzą, jaką etykieciarkę wybrać, ale mogą również sprawdzić poprawność skompletowania pozostałych naszych urządzeń..

Szybki kontakt!
+
Wyślij!